Turniej golfowy Porsche Inter Auto Polska Golf Business League na polu Mazury Golf

We wtorek startuje golfowa Biznes Liga

Na tę chwilę czekaliśmy od kwietnia. Już we wtorek spotkamy się na długo wyczekiwanym otwarciu sezonu Porsche Inter Auto Polska Golf Business League.

Pierwszy turniej w tym sezonie rozegramy w dniach 14-15 lipca na polu Mazury Golf & Country Club. Gospodarzem rozgrywek będą salony Audi Porsche Połczyńska oraz Audi City Warszawa. 

Najważniejsze informacje

Wieczorny bankiet oraz ceremonia rozdania nagród odbędzie się 14 lipca (wtorek) o godz. 21.00 w Restauracji Przystań w Hotelu Przystań. Zapewniliśmy transfery w wyznaczonych godzinach (harmonogram pod linkiem poniżej).

Lista startowa zostanie opublikowana we wtorek około południa w recepcji turniejowej.

Pod linkiem prezentujemy ważne informacje związane z turniejem, harmonogram rozgrywek oraz listę uczestników. Kliknij i sprawdź, co nas czeka na Mazurach.

Wsparcie partnerów Biznes Ligi

W tym roku sponsorem tytularnym Biznes Ligi ponownie jest Porsche Inter Auto Polska. Na polach ponownie będą nam towarzyszyć auta ze stajni tego dealera, a jazdy testowe z pewnością dostarczą wiele emocji. 

W gronie tegorocznych partnerów miło jest nam powitać firmę Aero Poznań, która zadba o dostarczanie podniebnych wrażeń. Cieszymy się, że towarzyszy nam również sklep z ekskluzywną odzieżą, nie tylko golfową, S’portofino. Ponownie witamy przedstawicieli branży finansowej z Bejera Fund. 

Cieszymy się ogromnie, że wieloletni partnerzy Biznes Ligi nieustannie nas wspierają i tworzą z nami ten wyjątkowy turniej: Eneria CAT, HuberGroup Polska, Dr Irena Eris, Borjomi, MastersGolf, Wielkie Wina, Ballantine’s.

Do zobaczenia na polach!

Tags: