Inteligentne pergole SUNTECH partnerem turnieju golfa Golf Business League 2021

SUNTECH partnerem turniejów golfa Golf Business League 2021

Podczas ostatniego turnieju na polu Toya Golf mogliście spotkać naszego partnera, firmę Inteligentny Budynek Polska,  w towarzystwie nagradzanego projektanta Oskara Zięty z Zięta Studio. Jego słynne stołki Plopp były do wygrania na dołku konkursowym SUNTECH Nearest to the Pin. I będą do wygrania na najbliższym turnieju w Sobieniach Królewskich.

Inteligentny Budynek Polska jest wyłącznym dystrybutorem marki SUNTECH, światowego lidera w produkcji pergoli tarasowych nowej generacji. Charakteryzują się unikalną funkcjonalnością i minimalistyczną formą, która idealnie komponuje się z nowoczesną architekturą.

System zadaszenia tarasu SUNTECH umożliwia zarówno elegancką zabudowę tarasu, jak i tworzenie przestrzeni wolnostojących. Pergole tarasowe zapewniają ochronę przed słońcem, deszczem i śniegiem. System posiada automatyczne odchylane/chowane aluminiowe lamele. 

Dzięki bezstopniowo regulowanym lamelom można stworzyć optymalny klimat na swoim tarasie, dopasowując go do warunków atmosferycznych. Rozsuwany dach pergoli, wyposażony w czujnik wiatru i deszczu, zamyka się automatycznie.

Taką wolnostojącą pergolę możecie zobaczyć podczas turniejów golfowych. Dzięki naszemu partnerowi macie również szansę na niebagatelną nagrodę. Na jednym z dołków w Sobieniach Królewskich wypatrujcie konkursu SUNTECH Nearest to the Pin. Do wygrania nagradzane stołki Plopp zaprojektowane i wykonane wg opatentowanej metody Oskara Zięty. 

Do zobaczenia na polach!