Turniej golfowy Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

Poznaj aktualny harmonogram golfowej Biznes Ligi

Harmonogram tegorocznego Porsche Inter Auto Polska Golf Business League zweryfikował koronawirus. Dzisiaj wiemy, że sezon wystartuje z opóźnieniem i trudno będzie nam się zmieścić ze wszystkimi rozgrywkami golfowej Biznes Ligi. 

Dobra wiadomość jest taka, że jesteście spragnieni gry w Biznes Lidze! Skąd wiemy? Dopytywaliście o aktualne terminy rozgrywek i z niecierpliwością wyczekiwaliście startu sezonu. Tak samo zresztą my!

Nareszcie możemy powiedzieć, jak będzie wyglądał tegoroczny sezon. Wystartuje z opóźnieniem i trudno będzie nam się zmieścić ze wszystkimi eliminacjami, które planowaliśmy wcześniej (koronawirus zweryfikował nasze turniejowe plany). 

Turniejów będzie mniej w tym sezonie. To nie była łatwa decyzja, ale konieczna. Zawody, które planowaliśmy w dniach 16-17 czerwca na polu Kraków Valley zostały odwołane. Pierwszy w tym sezonie turniej rozegramy miesiąc później, ale nie na polu Sierra Golf Resort, bo tam z przyczyn niezależnych od nas nie możemy.

Gdzie i kiedy dokładnie zagramy? Pierwszy turniej odbędzie się w dniach 14-15 lipca na Mazurach. Pozostałe terminy i pola pozostają bez zmian. 

Harmonogram Porsche Inter Auto Polska Golf Business League:

14-15 lipca – Mazury Golf & CC, Olsztyn
25-26 sierpnia – Sobienie Królewskie, Warszawa
15-16 września – Rosa Private Golf Club, Częstochowa
6-7 października – Toya Golf, Wrocław

Teraz już nic nie powinno stanąć nam na przeszkodzie w rozegraniu Porsche Inter Auto Polska Golf Business League. Wszystkie turnieje zorganizujemy oczywiście na biznesligowym poziomie.