Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

Porsche, Audi, Bentley, Lamborghini. Rośniemy w siłę!

Jeszcze nie wystartował pierwszy turniej, a już mamy dla Was kolejne niespodzianki. Do sponsorów Biznes Ligi dołączyły znakomite marki samochodowe. Dla uczestników turniejów oznacza to jeszcze więcej atrakcji oraz nagród. Zmieni się też nieco nazwa zawodów, od teraz jesteśmy Porsche Inter Auto Polska Golf Business League!

Pod nazwą Porsche Inter Auto Polska kryje się kilka marek i salonów samochodowych. Dzięki temu na polach golfowych będziemy mieli okazję spotkać nie jedną, a cztery wspaniałe brandy samochodowe.

Pierwsza okazja już w połowie maja na Toya Golf & CC we Wrocławiu. Na pole przyjadą auta Porsche, Audi, Bentley i Lamborghini, a wiele z nich będzie można przetestować osobiście. Każda z marek samochodowych została również patronem osobnej kategorii handicapowej i nagród.

To kolejne – niezwykle pozytywne – zmiany w najgłośniejszych zawodach golfowych dla kadry zarządzającej w Polsce. Już wcześniej odświeżyliśmy formułę zawodów. Każdy z sześciu turniejów będzie dwudniowy (wtorek-środa), rozgrywany indywidualnie w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych, zgodnie ze światowym regulaminem turniejów organizowanych przez Porsche. Prowadzona będzie także klasyfikacja strokeplay brutto.

Do wygrania m.in. wyjazd na zagraniczny finał Biznes Ligi – zarówno w klasyfikacji generalnej, jak też w konkursach Hole in One na każdym z turniejów. Dodatkowo w ramach naszych rozgrywek zostanie rozegrany turniej Porsche Golf Cup – na Sobieniach Królewskich. Wyłonimy tam polską reprezentację na światowy finał Porsche rozgrywany na Majorce.

Biznes Liga to cykl turniejów golfowych o długiej tradycji. W tym roku odbędzie się już po raz 13! Uwielbiamy tę liczbę, a Wy?