O turnieju

Golfowa Liga Biznesu organizowana jest nieprzerwanie od 2007 roku. Są to turnieje przeznaczone dla prezesów i kadry zarządzającej polskich i europejskich przedsiębiorstw.

W tym roku w skład Ligi wchodzi aż sześć turniejów krajowych oraz dwa zagraniczne. Uczestnicy Ligi przez cały sezon, od maja do października, będą rywalizować na najlepszych polach golfowych w Polsce.

Liga Biznesu została powołana do życia 12 lat temu. Od tego czasu stała się swoistym wyznacznikiem standardów w polskim golfie. Jako jedyny turniej w Polsce, cykl rozgrywany jest poza weekendem (aby chronić czas przeznaczony dla rodzin biznesmenów), a jego uczestnicy mogą liczyć na zakwaterowanie w najlepszych hotelach oraz wiele atrakcji około turniejowych.

Co tak przyciąga biznesmenów do turnieju? Atrakcyjna formuła sportowa, cenne nagrody, a przede wszystkim odpowiednie towarzystwo. Na liście uczestników łatwo odnaleźć nazwiska znane z okładek magazynów biznesowych. W koncepcje turnieju świetnie wpisują się również sponsorzy, którzy zarówno wśród swoich klientów, jak i pracowników propagują golfa, przyczyniając się do jeszcze większego zainteresowania turniejem.