Nagrody

Nagrody po pierwszej rundzie turnieju Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

 • I miejsca w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych [0-12], [12,1-24], [24,1-36] – nagrody rzeczowe
 • I miejsce w klasyfikacji strokeplay brutto dla grupy handicapowej [0-12] – nagrody rzeczowe
 • Dodatkowe nagrody:
  • Longest Drive – nagrody rzeczowe od sponsorów dołków konkursowych
  • Nearest to the Pin – nagrody rzeczowe od sponsorów dołków konkursowych
  • Hole in One – wyjazd na finał zagraniczny Golf Business League

Nagrody po dwóch rundach turnieju Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

 • I, II, III miejsca w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych [0-12], [12,1-24], [24,1-36] – nagrody rzeczowe
 • I miejsce w klasyfikacji strokeplay brutto po dwóch rundach dla grupy handicapowej [0-12] – nagrody rzeczowe

Klasyfikacja generalna Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

W klasyfikacji generalnej (po zakończeniu ligi) nagrodzonych zostanie 9 najlepszych graczy, którzy otrzymają zaproszenie do bezpłatnego udziału w zagranicznym finale. Do klasyfikacji tej zalicza się sumę punktów stbf netto z maksymalnie trzech turniejów dla każdego zawodnika (3 najlepsze rezultaty stbf z turniejów rozegranych przez gracza w ramach Golf Business League 2020). W przypadku remisu w klasyfikacji generalnej, porównywane będą trzy ostatnie starty gracza. Zwycięża ten gracz, który w ostatnim rozegranym przez niego turnieju (lub turniejach licząc od ostatnio rozegranego) uzyskał lepszy wynik.
Klasyfikacja generalna będzie prowadzona w 3 grupach HCP – nagrodzone zostaną 3 najlepsze osoby z każdej grupy HCP [0-12], [12,1-24], [24,1-36] .

Przynależność do grup HCP na czas cyklu ustalane są wg aktualnego HCP na dzień startu w pierwszym turnieju w cyklu  – oznacza to że gracz zostaje przypisany do grupy na podstawie HCP, jaki miał w dniu pierwszego startu w Biznes Lidze i w tej grupie pozostaje do końca cyklu.

Prawo do udziału w finale zagranicznym obejmuje – zakwaterowanie w luksusowym hotelu ***** (5 dni, BB) w pokoju 2-osobowym, grę na mistrzowskich polach golfowych oraz udział w atrakcjach dodatkowych. Nie obejmuje przelotu. Nagroda nie może być przekazana osobie trzeciej – do wyjazdu uprawniony jest tylko zdobywca nagrody. W przypadku niemożności uczestnictwa w turnieju wyjazdowym – nagroda przepada. Jeśli zwycięzca nagrody wygra ją po raz drugi nagroda nie przechodzi na kolejna osobę z listy.

Porsche Golf Cup

Z powodu panującej pandemii na świecie, w tym roku Porsche nie realizuje światowego projektu Porsche Golf Cup, a co za tym idzie, podczas tegorocznej Biznes Ligi, my również nie rozegramy tego turnieju i nie wyłonimy reprezentacji na światowy finał na Majorce.

Jednakże w imieniu Porsche Centrum Warszawa gwarantujemy, że podczas turnieju na Sobieniach Królewskich (25-26 sierpnia) nie zabraknie emocji, rywalizacji, fantastycznych nagród i atrakcji!