Klasyfikacja generalna Porsche Inter Auto Polska Golf Business League 2020

W klasyfikacji generalnej (po zakończeniu ligi) nagrodzonych zostanie 9 najlepszych graczy, którzy otrzymają zaproszenie do bezpłatnego udziału w zagranicznym finale. Do klasyfikacji tej zalicza się sumę punktów stbf netto z maksymalnie dwóch turniejów dla każdego zawodnika (2 najlepsze rezultaty stbf z turniejów rozegranych przez gracza w ramach Porsche Inter Auto Polska Golf Business League 2020). W przypadku remisu w klasyfikacji generalnej, porównywane będą dwa ostatnie starty gracza. Zwycięża ten gracz, który w ostatnim rozegranym przez niego turnieju (lub turniejach licząc od ostatnio rozegranego) uzyskał lepszy wynik.

Klasyfikacja generalna będzie prowadzona w 3 grupach HCP – nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca z każdej grupy HCP [0-12], [12,1-24], [24,1-36] .

Przynależność do grup HCP na czas cyklu ustalane są wg aktualnego HCP na dzień startu w pierwszym turnieju w cyklu  – oznacza to że gracz zostaje przypisany do grupy na podstawie HCP, jaki miał w dniu pierwszego startu w Biznes Lidze i w tej grupie pozostaje do końca cyklu.

GBL klasyfikacja generalna 2020